Twoje uprawnienia związane z danymi osobowymi

 

Zgodnie z RODO, czyli Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., a dokładnie jego artykułem 13 ust. 1 i 2, poniżej znajdziesz informacje o Twoich prawach.

Administratorem Twoich danych osobowych jestem ja – Weronika Labisko, e-mail: weronika@plasterek-cytryny.pl

Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość oraz dalszej konwersacji mailowej, czyli m.in. informacji na temat szczegółów oferty, realizacji projektów graficznych lub pomocy wizerunkowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu możliwości dalszego kontaktu między nami. Jeśli ich nie podasz, nie będę mogła wysyłać do Ciebie wiadomości, ani zrealizować Twojego zlecenia.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/przerwania lub zakończenia realizacji konsultacji albo projektu graficznego, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z moich usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawca usługi poczty elektronicznej.

Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.

Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane będą przechowywane przez okres trwania aktualnej korespondencji mailowej / konsultacji wizerunkowej / realizacji zamówionego projektu graficznego.

Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zautomatyzowanie danych będzie odbywać się na zasadach jakie oferują dostawcy innych usług np. Google Analytics. Nie wpłynie jednak to w żaden negatywny sposób na Twoją sytuację prawną. Konsekwencją tego będzie poznanie przeze mnie preferencji odbiorców i odwiedzających moją stronę.

Jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych przeze mnie narusza przepisy prawa masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na zasadach określonych w nowej ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.