Opinie klientek

 • Zgłosiłam się do Weroniki w celu wykonania 3 logo dla różnych obszarów mojej działalności. Zależało mi na tym, żeby każde logo było unikalne i miało swój styl, jednocześnie chciałam między nimi zachować pewną spójność, by było wiadomo, że różne działalności są tworem jednej osoby 🙂 Po bardzo owocnej współpracy z Weroniką, z czystym sumieniem mogę ją polecić jako grafika. Weronika działa z pasją, jest kontaktowa, ma odpowiedzialne i skrupulatne podejście do powierzonych zadań. Słucha uważnie, z cierpliwością zadaje pytania i jest otwarta na propozycje klienta. Serdecznie dziękuję za współpracę i piękne projekty!

  Daria

  Trzecia Pracownia, Pracownia Szczęścia, Pracownia Twórczości

 • Współpraca z Weroniką to przyjemność. Począwszy od złożenia zapytania do otrzymania gotowego produktu. Profesjonalnie, terminowo, w miłej atmosferze. Mimo, iż wybrana przeze mnie opcja obejmowała 2 projekty – dostałam do wyboru 3 (bardzo dziękuję!). Weronika zastosowała się do moich sugestii i cierpliwie wykonała kilka wersji kolorystycznych. Bardzo serdecznie polecam!

  Ania

  Widziałam.pl

 • Z Weroniką skontaktowałam się, ponieważ na podstawie jej portfolio widziałam, że ma doświadczenie w projektowaniu logo dla blogerów językowych. Pomimo moich początkowych obaw, czy poradzi sobie również z logo dla bloga o języku greckim, mogę stwierdzić, że poradziła sobie śpiewająco.

  Weronika podeszła do tematu profesjonalnie: przeglądała mojego bloga, zbierała inspiracje greckie oraz zadawała wiele pytań, żeby zrozumieć moją wizję, a następnie przedstawiała mi gotowe projekty. Po wielu modyfikacjach moje finalne logo wygląda jeszcze lepiej, niż to sobie wyobrażałam na początku.

  Od Weroniki otrzymałam nie tylko logo na bloga, ale też pomoc w modyfikacji go na potrzeby innego projektu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno wrócę z kolejnymi zleceniami.

  Żaneta

  Powiedz to po grecku

 • Identyfikacja wizualna dla bloga Moja Alzacja to już drugi projekt jaki przygotowała dla mnie Weronika. W obu przypadkach byłam ogromnie zadowolona z rezultatów. Weronika dużo wysiłku poświęciła na samym początku, aby poznać mnie i profil mojego bloga, dzięki czemu jej propozycje graficzne rzeczywiście bardzo dokładnie trafiły w moje gusta, a przez czytelników zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie. W pracy z Weroniką bardzo cenię też świetną komunikację i terminowość. Gorąco polecam!

  Iza

  Moja Alzacja

 • Współpracę z Weroniką wspominam bardzo miło. To profesjonalistka w każdym calu. Nie tylko otrzymałam projekt zgodny z moimi wymaganiami, ale Weronika włożyła w niego także trochę siebie.

  Po wysłuchaniu moich potrzeb, przeanalizowaniu tego, czego ja od niej oczekuję, podesłała mi kilka propozycji. Nie były to finalne projekty, ale pomogły nam wspólnie ustalić kierunek, w którym Weronika miała podążać. Dzięki czemu powstało logo na moją stronę, które idealnie odzwierciedlało moje wyobrażenia i idee, kryjące się za nazwą samego bloga. Efekt końcowy bardzo mi się spodobał.

  Dodatkowo otrzymałam od Weroniki specyfikację dotyczącą użytych fontów i kolorów. Ten dodatkowy dokument bardzo mnie zaskoczył, ale pomaga mi na co dzień w zachowaniu spójności wizualnej w wielu miejscach w sieci.

  Weronika podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, kreatywnie i jednocześnie jest otwarta na propozycje klienta. Cierpliwie wysłuchuje Twojej wizji projektu, a następnie dostarcza same fantastyczne rozwiązania. Nasza współpraca przebiegała bezproblemowo i spodobała mi się tak bardzo, że chyba pozostanę jej wierna na bardzo długi czas przy okazji innych moich pomysłów.

  Ola

  Niemiecka Sofa

 • Nie należę do łatwych klientów. Jestem wymagająca i dość drobiazgowa w tak istotnych kwestiach, jak „czołówka” mojego miejsca w sieci. Weronika chyba nie wiedziała, na co się pisze, gdy poprosiłam ją o zaprojektowanie nowego logo dla bloga „Świat zblogowAny”.

  Miało to być odświeżenie, unowocześnienie i uproszczenie poprzedniego projektu. Wiedziałam, w jakim kierunku chcę iść, ale nie wiedziałam, jak dojść do celu. Weronika profesjonalnie zbriefowała moje oczekiwania, przeana­li­zowała je i pode­słała kilka pro­po­zy­cji. To jeszcze nie było to, ale cierpliwość Weroniki, jej zaangażowanie w projekt i trafne sugestie pozwoliły finalnie uzyskać idealne rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

  Życzyłabym sobie, by każdy pracował z moimi pomysłami jak Weronika – profe­sjo­nal­istka w każdym calu, kre­atyw­na, cierpliwa i otwarta na pomysły klienta. Widać, że pracuje z pasją. Z pewnością jeszcze wrócę do Weroniki po kolejne graficzne realizacje!

  Ania

  Świat zblogowAny