Witaj!

 

Nazywam się Weronika Labisko. Jestem plastykiem i grafikiem. Od 2015 roku zajmuję się projektowaniem graficznym. Moim celem jest tworzyć piękne logo i pomagać (przede wszystkim) kobietom, które doceniają wartość estetyki w kreowaniu wizerunku marki.

(to miejsce cierpliwie oczekuje na super profesjonalne zdjęcie autorki tekstu)

Mam na imię Weronika. Jestem plastykiem i grafikiem. Od 2015 roku wykonuję zlecenia jako freelancer. Projektuję głównie logo i elementy identyfikacji wizualnej. Jednak pozostaję otwarta na propozycje. Zdarza mi się odbiec od normy, dzięki czemu powstają np. rysunkowe fiszki do nauki niemieckiego.

Pracuję w domu, dlatego nie zawsze siadam do projektów  w standardowych godzinach pracy biurowej. To dlatego potrafię wysłać do klienta e-mail o pierwszej w nocy (oczywiście za jego zgodą). To dlatego weekend spędzam przed komputerem, żeby mieć wolny poniedziałek 🙂

Identyfikacja wizualna to moja licealna miłość. Spotkałam się z nią przekraczając progi kieleckiego plastyka i tak przez 4 lata sympatyzowaliśmy ze sobą, planując wspólną przyszłość. O takich nastoletnich uczuciach krążą opinie, że mijają po odebraniu świadectwa maturalnego. Najdalej na pierwszym roku studiów. U mnie też nie obyło się bez zawirowań: studia w zupełnie innym kierunku, a i pierwsze etaty w pracy zawodowej też jakoś nie miały wiele wspólnego z grafiką. Jednak uczucie się tliło…

Miłość przeszła kilka etapów wtajemniczenia. Nadszedł czas, kiedy i studia trzeba było skończyć. Pomimo tego, że byłam na dziennikarstwie z PR-em, postanowiłam napisać pracę licencjacką o kształtowaniu wizerunku marki poprzez identyfikację wizualną. Wtedy jeszcze nie myślałam o biznesie. Teraz okazuje się, że to był jeden z najważniejszych kroków jakie zrobiłam, by znaleźć się tu, gdzie teraz się widzimy.

Drugim krokiem były studia podyplomowe z grafiki, a trzecim wykonanie pierwszego zlecenia. Potem dowiedziałam się, co to blogowanie i połączyłam kropki ze sobą. Aktualnie dalej rozwijam swoje umiejętności, działając online i przeprowadzając testy na żywych organizmach 😉

Prowadzę Plasterek Cytryny, ponieważ chcę pokazać Ci to, co robię i powiedzieć Ci, dlaczego identyfikacja wizualna jest tak wartościowa dla Twojej marki. Na blogu znajdziesz artykuły związane z tym, co dla Ciebie ważne w projektowaniu logo. Przeczytasz o tym, jak elementy wizualne wpływają na pozytywny wizerunek i jak dobrze z nich korzystać. Odsłonię przed Tobą kulisy współpracy z grafikiem. Podzielę się swoimi spostrzeżeniami z zakresu freelance’u i blogowania. Nie poskąpię także luźniejszych wpisów, pisanych “po godzinach”.

Plasterek Cytryny to miejsce, dzięki któremu możesz mnie znaleźć, poznać i skorzystać z oferty na logo. Ale nie tylko. Misją tej strony jest także dawanie praktycznej wiedzy o budowaniu wizerunku poprzez identyfikację wizualną oraz pokazywanie różnych aspektów twórczego życia.