Blog

Za co płacisz grafikowi, kiedy zamawiasz logo?

Z czym kojarzy ci się projektowanie logo? Wiele osób myśląc o zamówieniu logo u grafika wyobraża to sobie tak, że dostanie prosty obrazek, który można wykonać w przeciągu 5 minut. Kiedy więc otrzymują wycenę na kilkaset lub kilka tysięcy złotych zastanawiają się, za co grafik chce tyle pieniędzy? Za kilka...

Kiedy inwestować w logo dla bloga?

Jakie znasz popularne blogi? A jakie elementy tych blogów kojarzą ci się z nimi? Pewnie myślisz o ich autorach oraz tematyce, może o tym, w czym pomogły ci te blogi. Ale może z tyłu głowy masz też obrazy logo tych blogów. (więcej…)

Kolor a wizerunek: zielony

Nie każdy lubi szpinak. Nie zmienia to jednak faktu, że jest zdrowy. Podobnie kolor zielony może mieć dobroczynny wpływ na wizerunek twojej marki! (więcej…)

Jakie powinno być logo dla bloga?

Jeśli prowadzisz blog na poważnie, z pewnością masz już lub myślisz o zaprojektowaniu logo. Jakie powinno być logo dla bloga? Czytaj dalej! (więcej…)

Jak znaleźć dobrego grafika? 9 wskazówek

Wybór dobrego grafika to nie lada wyzwanie. W tym artykule podpowiem ci, na co zwrócić uwagę, aby twój projekt wypalił, a współpraca nie zakończyła się dramatem. (więcej…)