Zajmuję się projektowaniem identyfikacji wizualnych: wśród moich projektów znajdziesz logo, wizytówki i ulotki. Moimi klientkami są między innymi blogerki i właścicielki sklepów internetowych. Lubię też podjąć wyzwanie i zaprojektować dobre logo dla np. skupu złomu.

Poniżej znajdziesz zbiór zrealizowanych przeze mnie projektów, będących wynikiem twórczych współprac z klientami.

 

Logo

Logo dla bloga Żona Informatyka

Logo dla bloga Świat Zblogowany

Logo dla sklepu Tobigaj

 

Logo dla sklepu internetowego Metamorfozy

Logo dla skupu złomu Skraw Met

Logo dla grupy Rowerowa Silesia

 

Logo dla bloga Żaneta and Postcards

Logo dla bloga Moja Alzacja

Logo dla bloga Ciekawaosta

 

Logo dla bloga Owsianka i Kawa

Logo dla bloga Niemiecka Sofa

Pracownia Twórcza Logo

Inne projekty

Wizytówka dla bloga Niemiecka Sofa

Wizytówka dla sklepu Tobigaj

Wizytówka dla bloga Love for France

 

Żona Informatyka Komplet Grafik w Tle na Facebook

Fiszki Językowe dla bloga Niemiecka Sofa

 

Ulotka Tobigaj

 

Kolorowanki dla dorosłych Ciekawaosta

Ulotka Hamownia Auto Shop

Grafika tytułowa dla webinaru Niemiecka Sofa

 

Okładka E-booka Niemieckie Rodzajniki autorstwa Niemiecka Sofa

Wizytówka Pracownia Twórcza

 


Opinie klientek

Identyfikacja wizualna dla bloga Moja Alzacja to już drugi projekt jaki przygotowała dla mnie Weronika. W obu przypadkach byłam ogromnie zadowolona z rezultatów. Weronika dużo wysiłku poświęciła na samym początku, aby poznać mnie i profil mojego bloga, dzięki czemu jej propozycje graficzne rzeczywiście bardzo dokładnie trafiły w moje gusta, a przez czytelników zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie. W pracy z Weroniką bardzo cenię też świetną komunikację i terminowość. Gorąco polecam!

Iza, Moja Alzacja

 

Współpracę z Weroniką wspominam bardzo miło. To profesjonalistka w każdym calu. Nie tylko otrzymałam projekt zgodny z moimi wymaganiami, ale Weronika włożyła w niego także trochę siebie.

Po wysłuchaniu moich potrzeb, przeanalizowaniu tego, czego ja od niej oczekuję, podesłała mi kilka propozycji. Nie były to finalne projekty, ale pomogły nam wspólnie ustalić kierunek, w którym Weronika miała podążać. Dzięki czemu powstało logo na moją stronę, które idealnie odzwierciedlało moje wyobrażenia i idee, kryjące się za nazwą samego bloga. Efekt końcowy bardzo mi się spodobał.

Dodatkowo otrzymałam od Weroniki specyfikację dotyczącą użytych fontów i kolorów. Ten dodatkowy dokument bardzo mnie zaskoczył, ale pomaga mi na co dzień w zachowaniu spójności wizualnej w wielu miejscach w sieci.

Weronika podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, kreatywnie i jednocześnie jest otwarta na propozycje klienta. Cierpliwie wysłuchuje Twojej wizji projektu, a następnie dostarcza same fantastyczne rozwiązania. Nasza współpraca przebiegała bezproblemowo i spodobała mi się tak bardzo, że chyba pozostanę jej wierna na bardzo długi czas przy okazji innych moich pomysłów.

Ola, Niemiecka Sofa

 

Nie należę do łatwych klientów. Jestem wymagająca i dość drobiazgowa w tak istotnych kwestiach, jak „czołówka” mojego miejsca w sieci. Weronika chyba nie wiedziała, na co się pisze, gdy poprosiłam ją o zaprojektowanie nowego logo dla bloga „Świat zblogowAny”.

Miało to być odświeżenie, unowocześnienie i uproszczenie poprzedniego projektu. Wiedziałam, w jakim kierunku chcę iść, ale nie wiedziałam, jak dojść do celu. Weronika profesjonalnie zbriefowała moje oczekiwania, prze­ana­li­zowała je i pode­słała kilka pro­po­zy­cji. To jeszcze nie było to, ale cierpliwość Weroniki, jej zaangażowanie w projekt i trafne sugestie pozwoliły finalnie uzyskać idealne rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

Życzyłabym sobie, by każdy pracował z mimi pomysłami jak Weronika – pro­fe­sjo­nal­istka w każdym calu, kre­atyw­na, cierpliwa i otwarta na pomysły klienta. Widać, że pracuje z pasją. Z pewnością jeszcze wrócę do Weroniki po kolejne graficzne realizacje!

Ana, Świat zblogowAny

 


Chcesz, abym zaprojektowała coś dla Ciebie?