31 sierpnia 2017: Dzień Blogów z akcją „Odkrywamy blogosferę”

Dzień Blogów #odkrywamyblogosferę

Wszyscy mają swoje święto, ma je także bloger! Z okazji Dnia Blogów polecam 3 nowo odkryte blogi podróżnicze w ramach akcji „Odkrywamy blogosferę”.

Strefa komfortu może pojawić się w każdej dziedzinie życia: począwszy od tego, co zjadamy na śniadanie po sposób realizacji swoich planów. Nie na darmo ktoś powiedział, że wciąż robimy to samo, a oczekujemy innych rezultatów.

Podobnie jest z blogowaniem. Z braku chęci lub czasu zaglądamy tylko tam, gdzie nam wygodnie. Pod adresy, które wypada znać. Robimy, to, co inni. A przecież blogosfera jest taka ogromna! Nie ma jedynego słusznego bloga o fotografii, modzie czy gotowaniu. W sieci działa mnóstwo nieznanych, ale utalentowanych blogerek, które najwyższy czas poznać! Stąd dwie dziewczyny, Milena z bloga Najlepsza Pora i Nikolina z Fitkoli, podjęły wyzwanie, aby nieść wsparcie początkującym i stworzyły akcję „Odkrywamy blogosferę”. Szczegóły znajdziecie na plakacie poniżej:

Dzień Blogów Odkrywamy Blogosferę

 

Oficjalny fanpage akcji wraz ze zbiorem artykułów znajdziecie pod linkiem: Odkrywamy Blogosferę. Dołączcie do grupy i poznawajcie nowe miejsca w sieci!

Tymczasem przejdę do moich nowo odkrytych blogów (już nie wspomnę, że blogi autorek akcji też są dla mnie nowe). Recenzuję krótko i na temat, bo macie sami klikać w polecane linki, a nie czytać o nich. Dodam, że wszystkie trzy blogi są podróżnicze, sama nie wiem dlaczego tak wyszło…

3 blogowe odkrycia na Dzień Blogów

Girls Camp

Pierwszym odkryciem jest Girls Camp. Na blogu znajdziecie… 1 wpis, więc sam blog jest tak świeżutki, że aż jeszcze ciepły! Doceniłam natomiast pierwsze wrażenie, jakie na mnie wywarł: Kinga, autorka, od samego początku przykłada wagę do wyglądu strony i jakości fotografii. Ma już własną domenę. Buduje stronę na WordPressie. Poza tym jestem ciekawa, jak na treść bloga wpłynie jego misja: podróże z kobiecego punktu widzenia. Mam nadzieję, że odkryłam blog podróżniczy inny niż inne! Kibicuję i życzę wszystkiego dobrego w rozwoju bloga!

Before We Get Old

Before We Get Old urzekł mnie od pierwszego wejrzenia wpisem o opiece nad słoniami w Tajlandii. Osoby, które kochają zwierzęta, łapią mnie za serce w sekundzie! Agata i Krzysiek zabiorą was w podróże po Azji i Ameryce Północnej – miejscach, o którym nie znalazłam do tej pory bloga podróżniczego. Logo i kolorystyka bloga także przyciągają i tworzą ciepły klimat. Do obejrzenia jest mnóstwo świetnych zdjęć. Zajrzyjcie!

Dziewczyna z czerwoną walizką

Trzeci blog na mojej liście nowo odkrytych to Dziewczyna z czerwoną walizką – blog podróżniczy o Czechach. Kraj po sąsiedzku, a tak mało o nim wiem! Uświadomiłam to sobie, kiedy odwiedziłam blog Marty. Zainteresujcie się tym miejscem, bo warto! Poznacie Czechy od każdej strony, podłapiecie czeskiego języka, a po krajoznawczej wycieczce poczytacie wpisy refleksyjne, bardzo ciekawie napisane. Ten blog ma „to coś”, przyciąga. Tak po prostu. Serio.

Ja dziś wyszłam ze swojej blogowej strefy komfortu i odkryłam ciekawe miejsca. A Wy? Komentarze zostawiam do Waszej dyspozycji!

To ja, Weronika

Nazywam się Weronika Labisko. Jestem plastykiem i grafikiem. Od 2015 roku zajmuję się projektowaniem graficznym. Moim celem jest tworzyć piękne logo i pomagać w kreowaniu pozytywnego wizerunku markom, które stawiają na najwyższą jakość.